Středa, 29 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeZajímavostiKdyž na večeři s manželem, tak jen takhle! Styl sexy modelky je...

Když na večeři s manželem, tak jen takhle! Styl sexy modelky je zpátky, ukázala se v mini světové značky

Malé černé šaty jsou kouskem, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Nemusí však jít o nudný model šatů, podívejte se, jaký look předvedla známá modelka.

Miluje módu
Chrissy Teigen, bývalá modelka a manželka známého zpěváka Johna Legendažaři jako nikdy předtím. Po těžkém období, kdy ztratila dítě, se dnes opět usmívá a zdá se, že její styl sexy modelky, na jaký jsme u ní byli vždy naučeni, je zpět.

Už v minulosti jsme ji měli možnost vidět v trendy kouscích a před pár dny dokázala, že je její móda velmi blízká. Nebrání se ani odvážnějším outfitům, ve kterých odhaluje své přednosti. Jeden z nejzajímavějších looků, ve kterém se za poslední období ukázala, byly černé průsvitné šaty, pod kterými měla jen černé spodní prádlo. Tento outfit si dala na romantickou večeři s manželem. Co řeknete na její styl? Líbí se vám software?

Předvedla sexy a svůdný outfit
Z čeho byly vyskládány kousky jejího outfitu? Chrissy vyšla do ulic New Yorku v krásných černých mini šatech s hlubokým výstřihem, ve kterých vypadala dokonale. Tento kousek je z dílny značky Carolina Herrera a cena šatů je 1 600 eur.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články