Středa, 29 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyBarva roku 2022 je již známá: Jste-li správná fashionistka, neměla by chybět...

Barva roku 2022 je již známá: Jste-li správná fashionistka, neměla by chybět ve vašem šatníku! Jak ji nosit a kombinovat?

Nebojte se barev ani během zimních měsíců a zkuste zakomponovat do vašich outfitů i barvu roku 2022. Buďte odvážně!

Vyhrála to fialová
Institut Pantone každý rok vyhlašuje barvu roku, tedy jeden odstín, který má symbolizovat nadcházejících 365 dní společensky i kulturně.

Pro rok 2022 se jím stala PANTONE 17-3938 Very Peri, dynamický brčálový modrý odstín s oživujícím fialovočerveným podtónem spojuje věrnost a stálost modré s energií a vzrušením červené.

Nová barva Pantone, jejíž dynamická nová přítomnost, podporuje osobní vynalézavost a kreativitu. Tato barva je nejšťastnější a nejteplejší ze všech modrých odstínů, představuje posilující směs novosti.

Je reakcí na pandemii a má nás doprovázet ve světě, ve kterém nás čeká mnoho nového. Spojuje v sobě vděčnost za to, co máme, i perspektivu toho, co nás teprve čeká.

Objevila se i ve světě módy
Většinou se barvy roku přetaví i do módního světa, a to přímo na mola těch nejlepších luxusních značek. V posledních měsících jsme barvu roku 2022 viděli také v kolekcích Versace, Armani či Louis Vuitton. Podívejte se, jak ji kombinují kreativní módní umělci na svých přehlídkách.

Jak ji nosit?
Fialová barva lze nosit na několik způsobů. Můžete ji kombinovat s jemnějšími barvami jako je bílá, krémová či hnědá. Vynikne však i se žlutou nebo zelenou, což je však už pro mnoho žen poněkud odvážnou kombinací. Dámy, ale nebojte se experimentovat.

S černou vypadá také dobře, ale v tomto případě pozor na to, abyste nepůsobili příliš smutečně a obtížně. Fialová je sama o sobě velmi silnou barvou a proto je ideální ji kombinovat něčím, co ji podpoří nebo zjemní.

Tato zimní sezóna je mnohem barevnější než ty předchozí. Tmavé barvy kabátů či zimních doplňků se dostaly do pozadí, a proto nejvíce vyniknete, pokud se i během studených zimních dnů obléknete do něčeho příjemného, ​​veselého a barevného.

Velmi pěkně vypadají také fialové svetříky v kombinaci s krémovými kalhotami či sukní.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články